Pablo Larraín imádja az életrajzi filmeket. Mondjuk ez a műfaj eddig be is jött neki, hiszen a kritikusok által dicsért Jackie és Spencer című alkotásai is az Oscar-jelölésig vitték, igaz, ezt egyik sem tudta végül szoborra váltani.

A jelek szerint most ismét nekifuthat, ugyanis Maria című filmje a Velencei Filmfesztiválon álló tapsot, és azóta túlnyomórészt pozitív kritikákat kapott, melyek egy dologban egyetértenek: Angelina Jolie hatalmasat alakít a címszereplő görög származású operaénekesnő, Maria Callas szerepében, akinek a Párizsban töltött kései karrierjéről szól a film.

Végre közzétették a Magyarországon, Görögországban és Olaszországban is forgatott film első előzetesét, mely már belebegteti, hogy Jolie ezúttal tényleg rendesen odatette magát.

Hogy indulhasson az Oscaron, a film Amerikában korlátozott moziforgalmazást kap, de decemberben már be is fog kerülni a Netflix kínálatába, így még idén meg tudjuk majd nézni.

Ez is érdekelhet:

Kirobbanóan izgalmas lett a The Last of Us második évadának első előzetese

Jobb lesz felkészülni arra, hogy ez ki fogja tépni a szívünket.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
15% Naná, és nagyon keményen.
36% Igen, de menedzselhető.
49% Szerencsére nem.