A The Flaming Lips lépett fel így, és még ez is jobb, mint az ülőhelyes technoparti a hollandoknál.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A koronavírus kitörése óta mindenki attól szenved, hogy nem lehet normálisan koncertre járni, vagy bulizni, mert nem engedélyezettek a tömegrendezvények, így vagy autóskoncertek, vagy ülőhelyes bulik akadnak csak itt-ott, amik valljuk be, annyira jók, hogy semennyire sem. De legalább lehet élő zenét hallgatni, vagy legalábbis nagy hangerejűt, amit otthon nem tudsz, mert a gyereked rád szól, hogy most már ne üvöltessük a Slayert, mert már kicsit unalmas.

A The Flaming Lips most viszont előállt valamivel, felléptek ugyanis Stephen Colbert late night show-jában, de úgy, hogy a teljes közönség, sőt, még a zenekar is egy-egy gömbben álldogált, de nem csak álldogált, táncolt, bulizott, mert ugye a saját gömbödben azt csinálsz, amit akarsz. A The Flaming Lipstől egyébként se áll távol a zorb, több koncerten, sőt, még az új klipjükben is előkerült, így igazából olyan ez az egész, mintha azt mondanák, hogy "mi szóltunk gyerekek, hogy ez egy fasza dolog, úgyhogy zorbozzon mindenki". Itt a fellépésről készült videó, bújjon mindenki egy gömbbe hozzá kedvére.

Itt a holland megoldás is:

Siralmasan néz ki a holland technobuli, ahol csak ülni szabad

Annyira siralmasan, hogy a képek és a buliról készült videók megtekintését csak saját felelősségre ajánljuk.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott