A Netflix nem keveset vár a nyárra időzített A szürke ember című akciómozitól, amit a Russo testvérek hoztak össze az utóbbi hónapokban igencsak gyengélkedő streamingszolgáltatónak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

MInden okuk megvan arra, hogy bizakodjanak, a rendező testvérpár ugyanis már bizonyított az Amerika Kapitány- és a Bosszúállók-mozikkal, a film első kedvcsinálója pedig egészen bombasztikus lett.

Ezzel most akkorát villantott a Netflix, hogy nem csodálkoznánk, ha megindulnának a részvényei felfelé

A Russo tesók új filmjének első kedvcsinálóját szétveti az akció.

A sztori főhőse a CIA egyik zsoldosa, akit Ryan Gosling formál meg, és akire a kémszervezet ráuszítja egyik ügyeletes pszichopatáját, akit pedig Chris Evansszel játszattak el. Evans legszembetűnőbb tartozéka a trailerben fos bajuszként jellemzett arcszőrzet, amit a Netflix álbajusz képében kipakolt az online piacterére potom 7550 forintért.

Az álbajusz sajnos már nem elérhető, mert az emberek úgy vitték, mint a cukrot. Ha neked is kellene, azért ne bánkódj, az elsöprő sikerre tekintettel ugyanis simán előfordulhat, hogy utángyártanak belőle még néhány ezer darabot.

Ez is érdekelhet:

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
19% Franciaország
13% Spanyolország
11% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés