Paul Rudd 1991-ben még jobbára ismeretlen fiatal színészként vállalt szerepet a Super Nintendo Entertainment System egyik reklámjában. 34 évvel később a Switch 2 kedvéért ismét a japán cég mellé szegődött.

A Nintendo of America ennek örömére ismét megosztotta a kilencvenes években leforgatott klipet, melyben Rudd nagyon élvezi, hogy kézbe vehette az SNES kontrollerét:

Közismert, hogy a népszerű színész nem öregszik, de azért egymás mellé téve a két reklámot, azért valamennyire már tetten érhetőek az évek. Íme a legújabb klip, melyben Rudd nemcsak az öltözékében, de verbálisan is megidézi a fent látható alkotást:

Az amerikai gémerekre egyébként a Nintendo alaposan ráijesztett Donald Trump körültekintő tervezés és alapos megfontolás (nem) után kiötlött vámháborúja miatt. A Switch 2 előrendelési időszakát emiatt el is halasztották, és egy ideig azt sem lehetett tudni, hogy emelkedik-e a konzol ára. Miután Trump valamelyik szimpla kedden mégis jobb lábbal kelt fel és lazított a nagy dérrel-dúrral bejelentett eredeti intézkedéseken, a konzol előrendelése április 24-én újraindul az USA-ban és az is kiderült, hogy az alapcsomag eredetileg bejelentett 450 dolláros ára sem változik.

Nálunk a Nintendo Switch 2 az amerikai premierrel egy időben, azaz június 5-én kerül fel a boltok polcaira, az árcédula azonban egy kicsit komolyabb lesz, hiszen az öreg kontinensen a legpuritánabb kiszerelést 470 euróért fogják adni.

Ez is érdekelhet:

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Dezodorral arcon fújás és tükörletörés lett abból, hogy két autós ugyanazt a parkolóhelyet nézte ki magának Tatabányán

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
36% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés