A Let Me In Your Heart Again-t William Orbit pakolta meg rendesen szintikkel, kicsit talán a kelleténél többel is, de sebaj, a Coca Cola és a (RED) közös AIDS-ellenes kampányához kijött dal így is tipikus régi Queen, abból a korból, amikor még kolbászból meg "díróreréből" volt a kerítés.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben