A Pool-drukkerek elkezdték ünnepelni az Aston Villa egyenlítő gólját. Tévesen.

Az utolsó fordulóban dőlt el az angol bajnokság, ráadásul nagyon izgalmas körülmények között. A Manchester Citynek győznie kellett az Aston Villa ellen hazai pályán, ebben az esetben a City ismét bajnok. 70 perc után azonban a Villa 2–0-ra vezetett, eközben a Liverpool és a Wolves meccsén 1–1 volt az állás, ebben az esetben a Liverpoolnak egy gólra volt szüksége ahhoz, hogy megnyerje a bajnokságot.

A City öt perc alatt azonban fordított, 0–2-ről 3–2 lett az eredmény, így pedig már a manchesteriek szempontjából nem számított a Liverpool meccsének állása. Az Anfielden  a 84. percben betalált Mohamed Szalah, vagyis a Pool megtette a tőle telhetőt. Az egyiptomi gólja után, a középkezdést követően az Anfield 50 ezres közössége elkezdett ünnepelni, a drukkerek egymást ölelgették. Mint kiderült, a stadionban azt hitték, hogy a Villa 3–3-ra alakította a másik meccs állását, ebben az esetben pedig a Liverpool átvette volna a vezetést az élő tabellán. Azonban hamar kiderült, hogy valaki vagy csak szórakozott a stadionban, vagy egyszerűen téves riasztásról volt szó, a másik meccsen nem rúgott újabb gólt a Villa:

Someone scammed Anfield that Aston Villa made it 3-3 and Anfield went crazy from