Pedig még három hónap van a bajnokságból.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A saját győztes bajnokija után még csak a Bajnokok Ligájába jutott a Liverpool, a Chelsea–Manchester United lefújása után viszont már egészen

biztosan csoportkörös is lesz Klopp csapata a 2020–2021-es kiírásban, mivel biztos, hogy legrosszabb esetben is a negyedik helyen végez.

A Liverpool jelenleg 25 pontot ver a Manchester Cityre (akitől lehet, hogy pontokat vonnak le), és mivel a Manchester United legyőzte a Chelsea-t, így a kékeknek 41, míg a Tottenhamnek 40 pontja van. Tizenkét fordulóval a bajnokság vége előtt tehát 36 pont az előnyük a Spursszel szemben, azonban a következő fordulóban Chelsea–Tottenham meccs lesz, így már garantált, hogy a két londoni csapat közül maximum az egyik tudná megelőzni a Liverpoolt. Matematikailag. A gyakorlatban persze nem fogja.

Az idei kiírás ma folytatódik, a Liverpool az Atlético Madridhoz látogat a nyolcaddöntő első meccsén.

(Fotó: Soccrates/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

Nemrég a világ legjobb teniszezője volt, mára elvesztette 13 milliárd forintos vagyonát

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ott leszel az F1-es Magyar Nagydíjon hétvégén?
3% Igen, kilátogatok a helyszínre.
38% Nem, de a futamot követni fogom.
59% Nem megyek ki, és valószínűleg a futamot sem nézem.