Nem kérdés, hogy a két kapus közül melyik nyerte a trollkodós, időhúzásos történetet.

Nem történt meglepetés a Mersey-parti derbin, a Liverpool 2–0-ra legyőzte az Evertont, és továbbra is egyetlen pontra van a tabellán a Manchester Citytől.

A meccs sztorija azonban nem feltétlen az eredmény volt, hanem a két kapus időhúzós jelenete. Az első félidő végén az Everton és az angol válogatott kapusa, Jordan Pickford mutatott be egy elég fura időhúzási próbálkozást. Megfogott egy kapuja irányába tartó labdát, majd teátrálisan a földre vetette magát, várva, hogy legyen vége az első félidőnek:

A Liverpool kapusa, Alisson erre reagált a meccs legvégén – amikor már biztos volt a Pool győzelme –, a brazil Pickford magánszámát utánozta le, a Liverpool közönsége természetesen imádta, amit látott:

Ez nálunk 2–0 Alissonnak, hiszen a meccset is az ő csapata nyerte, és a reakciója is tökéletes volt Pickford időhúzására.

A Liverpool a Dortmundot lenyomva szerezheti meg az egyik legtehetségesebb fiatal csatárt

A Liverpool és a Dortmund mellett a PSG és a Leipzig is figyeli a fiatal csatárt.

A Barcelona ügyesen keverte a lapokat, történelmi szerződést írhat alá a Nike-val