Az Arsenal és a Manchester City is bemutatta az új mezét a következő szezonra.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Manchester City valószínűleg az új szezont is aktuális angol bajnokként kezdi meg, most pedig már az is hivatalos, milyen mezben fognak játszani a 2022-23-as szezonban a City futballistái.

A City mezét a klub történetének egyik kiemelkedő periódusa, az 1960-as évek és a klub akkori időszakának meghatározó futballistája, Colin Bell ihlette. A manchesteri csapat mezszponzora továbbra is a Puma, az új hazai meznek tradicionális feelingje van, letisztult, egyszerű. Szerintünk a szép, de semmi extra kategóriája:

A Bajnokok Ligájáról valószínűleg a Premier League utolsó előtti fordulójában lemaradó Arsenal is nyilvánosságra hozta az új mezét. Az Arsenalnál sincs változás a mezszponzornál, maradt az Adidas, és az ágyúsok is egy retró stílusú mezben, egy galléros szerelésben fognak játszani az új idényben. Összességében egy szép, egyszerű és elegáns mez szerintünk, olyan darab, amit utcára is felvennénk, ha az Arsenalnak szurkolnánk.

(Fotók: Manchester City; Arsenal hivatalos weboldal)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
24% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott