Sebők Vili végig szakkommentálta az Eb-t, ám két hónapja eltűnt az M4-ről. Valószínűleg túl kritikus volt.

Márpedig az MTV-nél, így az M4 Sportnál nem annyira jön be, ha valaki őszinte, vagyis olykor keményen kritikus, mondjuk a magyar fociválogatottal vagy klubokkal, Sebők pedig ebben tényleg más volt, mint a legtöbb stúdióban melegedő egykori labdarúgó szakértő.

A Bors kérdezte meg az egykori válogatott védőt, szerinte mi történt.

„Az átlagnál azért tartom magam jobb szakértőnek, mert mindig azt mondom, amit látok. Ha gyengén szerepel a nemzeti tizenegy, nem dicsérem a csapatot, mert hiteltelenné válok. A helyenként kritikus hangvétellel pedig kilógtam a sorból.

De ezt vállalom, elvégre azért hívnak szakkommentátornak, hogy elmondjam a véleményemet a mérkőzésről. Ez a dolgom, ha nem így lenne, értelmetlennek érezném a feladatom. Ám nemcsak kritizáltam, ha jól játszottunk, dicsértem is a csapatot.

Az tény, hogy nem evickéltem a langyos vízben, mindig markáns véleményem volt. Ettől függetlenül lehet, hogy ez nem tetszik a munkáltatóimnak.”

Sebők azt is elmondta egyébként, hogy jelenleg is szerződésben áll az M4 Sporttal, fizetést viszont csak akkor kap, ha beül a stúdióba. De nem ül.

Mondjuk azért volt, hogy összezavarodott ő is:

Sebők Szakértő leblokkolt örömében: "Majd...ööö...ööö...segítsetek már!" Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Majdnem 19 éves sorozata szakadt meg a Királynak

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés