Sikerült úgy megbüntetni a párizsi klubot, hogy a világon semmit se történt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az Európai Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága csak azt a Leonardót büntette meg a PSG nyolcaddöntős Bajnokok Ligája-kiesése után történt balhé miatt, aki már nincs is a klubnál.

A spanyol és francia sajtó szerint pedig a sportigazgató mellett a klub tulajdonosa, Nasszer al-Kelaifi is nehezen viselte a BL-búcsút, erőszakosan léptek fel az öltözőfolyosón, és be akartak jutni a holland játékvezető, Danny Makkelie öltözőjébe. Az UEFA a játékvezetői jelentés megállapításai alapján fegyelmi vizsgálatot indított a két vezető viselkedése miatt.

A pénteki határozat értelmében sportszerűtlen viselkedés miatt egy találkozóra szóló eltiltást kapott Leonardo, de a brazil már nincs is a klubnál. Al-Kelaifi tulajdonost viszont tisztázták a vádak alól.

A La Liga panaszt nyújtott be a Man. City és a PSG ellen

Az UEFA-nál nyújtott be panaszt a spanyol liga.

„A futball inzultálása, amit Mbappé új szerződésével tett a PSG”

A La Liga elnöke, Javier Tebas kommentálta Kylian Mbappé szerződéshosszabbítását.

(MTI; fotó: Xavier Laine/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy egész nemzet megnyugodhat, levették az átkot a foci-vb egyik legnagyobb sztárjáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott