Újabb sztori a Manchester City BL-ünnepléséről.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Manchester City története során először megnyerte a Bajnokok Ligáját. A City játékosai ezt követően napokig bulizták, parádéztak. Kiemelkedett, internetes mém-legenda lett Jack Grealish, aki a hírek szerint 48 órán keresztül partizott, és többségében nem bubimentes vizet fogyasztott.

Nem lennénk most Jack Grealish mája

A City angol focistája nem a visszafogott ünneplésekről híres.

Jövünk az újabb sztorival a City ünnepléséről, köszönhetően a kapusnak, Edersonnak.

„Vannak játékosok, akik nem fogyasztanak alkoholt, de most kivételt tettek. Rúben Dias is ezek közé tartozott. Letolt két felest, de nem bírta túlságosan jól, bele is hányt Jack Grealish édesanyjának a táskájába”

mesélte a brazil kapus.

Ez is érdekelhet:

Európa csúcsán a Manchester City

A Manchester City felért Európa csúcsára, miután az isztambuli BL-döntőben legyőzte az Intert.

Tele van City-futballistával a szezon csapata a Bajnokok Ligájában

Ami egyáltalán nem meglepő, miután veretlenül lett BL-győztes a Manchester City.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott