Annyira értékelhetetlen, hitvány játékot mutatott a Diósgyőr, hogy nem volt más megoldás. Persze a játékosok maradtak.

A DVTK hivatalos oldala közölte, hogy miután öt forduló után három pontot szerzett a csapat, távozik a klub sportigazgatója, Tajti József és a csapat vezetőedzője Fernando Fernández.

(dvtk.eu)

A klub persze megköszönte Fernando Fernández munkáját, aki 44 NB I-es mérkőzésen irányította vezetőedzőként a Diósgyőrt. És akinek elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy a DVTK egymást követő két évben is megőrizte élvonalbeli tagságát.

Meg abban is, hogy a Fradi-pályán egy teljes meccset játszottak emberelőnyben, mégsem vezettek támadásokat. Az első 75 percben 3 darab támadást kezdeményezett a Diósgyőr, ennél keveset 2015 óta – mióta a Wyscout gyűjti az FTC meccseinek adatait – egy ellenfél sem támadott a Fradi stadionjában. Még egyszer: emberelőnyben.

Állítólag Feczkó Tamással felvették a kapcsolatot a DVTK vezetői, de egyelőre nincs megállapodás.

Az NB I-ben is kirobbant egy döbbenetes kémbotrány

Borzalmas trükköt vetett be a Mezőkövesd a diósgyőriek szerint, Marcelo Bielsát leutánozva kémet küldött az edzésükre egy rendkívül fontos, második fordulós bajnoki rangadó előtt.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

98. perces csodagóllal indult a futballhétvége

Rooney szerint a Fradit nem érdemes elhagyni az Európa-liga-címvédő kedvéért

5 felejthetetlen teljesítmény a BL-ben, ami legalább annyira emlékezetes, mint Fede Valverde Man. City elleni mesterhármasa

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
42% Nem érdekel az F1.