Dzsudzsák Balázs a Debrecenhez igazolt, 12 évnyi légióskodás után tért haza a 33 éves szélső.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Dzsudzsák nem kapott megfelelő ajánlatot külföldről, ezért döntött úgy, hogy hazaigazol, aláírt a Debrecenhez.

Dzsudzsák Balázs az NB II-be igazol

Most biztosan sokan azt fogjátok kommentelni, hogy odavaló, és nem is vitatkozni akarunk ezzel, de azért ne feledjük, mindig kitette a szívét a pályára.

Dzsudzsákot egy nyilvános edzésen mutatták be, majd utána nyilatkozott, többek között elmondta:

Nem titkolom, van bennem csalódottság, sokszor nem egy 108-szoros válogatotthoz méltóan írtak rólam a lapok. Szeptember 15-ig kitoltam a várakozási időt, mert tervben volt, hogy szeretnék még külföldön maradni, ameddig csak lehet. Múlt héten mondtam azt, hogy már nincs értelme olyanra várni, ami nem lenne számomra megfelelő. Ekkor kellett meghoznom a döntést, és Debrecen logikus, észszerű, érzelmi döntés volt.

– nyilatkozta Dzsudzsák.

(Nemzeti Sport)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott