Sajtóértesülések szerint a Manchester United és Antoine Griezmann megegyezett, és a francia támadó a következő szezonban már a manchesteriek játékosa lesz.

Az MU már régóta akarja az Eb legjobb játékosát, de Griezmann Simeone miatt eddig kitartott az Atlético mellett. A Yahoo Sport most viszont azt írja, az angolok megegyeztek a 25 éves játékossal. És már csak az Atlético Madridon múlik, mennyiért engedi el Griezmannt. Aki évente 18 millió eurót kereshet, ugyanannyit, mint Paul Pogba.

Griezmann az előző szezonban BL-döntőt, majd Eb-finálét játszott, megnyerni azonban egyiket sem tudta. Az idei szezonban 17 gólnál és 7 gólpassznál jár 29 meccsen, piaci értéke jelenleg 80 millió euró.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
13% Nem, tök jó, hogy van.
65% Azonnal, értelmetlennek tartom.
22% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Miért érdemes most magyar kortárs művészetbe tenni a pénzed? Mutatunk pár alkotót, akiket érdemes követni.
Hirdetés