Le is fejelhette volna, de inkább rúgott egy gólt.

Északi rangadót játszottak a Nemzetek Ligájában vasárnap este, és Norvégia Haaland két góljával nyerni tudott Svédországban. A Manchester Cityhez tartó csatár legkomolyabb motivátora a svédek védője, Alexander Milošević volt, akire visszaütött a trash talk.

Az AIK szerb származású védője megpróbálta kizökkenteni Haalandot:

„Először kurvának nevezett, amiről bizton állíthatom, hogy nem igaz, majd azt is mondta, hogy el fogja törni a lábamat. Másfél perccel később gólt szereztem. Ez klassz volt.”

– mesélte somolyogva Haaland a norvég TV2-nek.

Hiába van félreérthetetlen felvétel arról, ahogy Milošević valamit magyaráz a norvégnak, a védő tagadta, hogy bármit is mondott volna, sőt meg is magyarázta, miért nem beszélhettek:

„Elég képtelen vádakkal illetett, mert én nem beszélek norvégul, ő pedig nem beszél svédül, így nem tudom, hogyan kommunikáltunk volna. Nem beszélek angolul a pályán egy válogatott meccsen, ezért meglepő, hogy olyan szavakat ad a számba, amelyeket egyáltalán nem mondhattam.”

Magánséf, napi négyezer kalória és Ronaldo ihlette diéta – Ilyen Erling Haaland étrendje

Egyik csapattársa úgy fogalmazott, Haaland annyit eszik, mint egy medve.

(Fotó: Michael Campanella/Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ha fotós csúcstelefont keresel, a Xiaomi 15 sorozatnál ne keress tovább!

„Ez a futás nemcsak a testünknek, a lelkünknek is jót tesz!” – Dupla körös futásokkal és kibővült charity programmal jön az NN Ultrabalaton

A futás nem csak a rekortánpályán kezdődik! Íme az NN Ultrabalaton két magyar ultrafutójának edzéstippjei

További cikkeink a témában
„Ez a futás nemcsak a testünknek, a lelkünknek is jót tesz!” – Dupla körös futásokkal és kibővült charity programmal jön az NN Ultrabalaton
Hirdetés