Második érmét nyerte a vizes világbajnokságon Kós Hubert. Két év után ismét világbajnok lett.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Kós Hubert szerezte a magyar úszócsapat első érmét a szingapúri vizes világbajnokságon, miután 200 vegyesen harmadik helyen végzett:

Megvan az első magyar érem: Kós Hubert bronzérmet nyert a vb-n

200 méteres vegyesúszásban szerzett világbajnoki bronzérmet Kós Hubert.

200 háton olimpiai és világbajnokként Kós az egyik favorit volt, a döntőben jól kezdett, 50 és 100 után is a második helyen állt. A harmadik 50-en aztán Coetzét megelőzte, a végén jött a dél-afrikai, de Kós előnye kitartott.

Kós Hubert karrierje során másodszor lett világbajnok 200 méteres hátúszásban, megszerezte a magyar csapat első aranyérmét a 2025-ös vizes világbajnokságon.

200 méteres hátúszás, férfi döntő

1. Kós Hubert 1:53.19
2. Pieter Coetze 1:53.36
3. Yohann Ndoye-Brouard 1:54.62

Ez is érdekelhet:

Szoros döntő után világbajnoki ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmet szerzett a szingapúri világbajnokságon.

Nem volt esélye a világbajnoki döntőben a női vízilabda-válogatottnak

Ezüstérmet szerzett a világbajnokságon a magyar csapat, miután kikapott a görögöktől a döntőben.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
24% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott