Nálunk ezt a szópárbajt Toni Kroos nyerte.

Kedd este a Real Madrid fogadja a Manchester Cityt a Bajnokok Ligája elődöntőjének első meccsén. A párharc előtt a Manchester United korábbi játékosa, Wayne Rooney a következőt írta a The Guardianben:

A Manchester City nemcsak legyőzi a Real Madridot, hanem megsemmisíti.

Rooney kijelentéséről megkérdezték a Real Madrid középpályását, Toni Kroost is, aki a következőt mondta:

„Tavaly is ugyanezt mondtátok, nem? Aztán megnyertük a Bajnokok Ligáját. Nem befolyásol minket ez a nyilatkozat, nélküle is eléggé motiváltak vagyunk.”

Kroos arra célzott, hogy a két csapat tavaly is találkozott az elődöntőben, akkor is a City volt az esélyesebb, de végül a Madrid egy óriási fordítással bejutott a döntőbe, amit aztán a Liverpool ellen megnyert.

A Real Madrid bemutatta a BL-történelem egyik leghihetetlenebb fordítását

A Real Madrid jutott be a Bajnokok Ligája döntője, miután a Manchester City elleni visszavágón hosszabbítás után kiharcolta a továbbjutást.

A másik oldal is magabiztos:

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Arbeloa szerint őt kell hibáztatni a Real Madrid vereségéért

Hajnal Tamás elmondta, jelenleg mi a prioritás a Fradinál

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
30% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés