Néhány hete nagyot ütött a három döntetlenes szelvényünk, amely akkor 45-szörös pénzt hozott a Player stábjában bízóknak. Az egy ideje tartó kudarcsorozatot éppen ezért megpróbáljuk egy újabb csupaikszes szelvénnyel feledtetni.

Az A csoportban olyan különös dolgok történnek három kör után, mint Izland 100%-os teljesítményes első helye (kapott gól nélkül!), valamint Hollandia vegetálása. A csehek szintén hozták mindhárom meccsüket eddig, tehát igazi rangadón fogadják az izlandiakat - véleményünk szerint egyik válogatott sem lenne elkámpicsorodva egy döntetlen után.

A B-ben a még nyeretlen bosnyákok a hibátlan izraelieknél töltik a vasárnap estét. A vb-résztvevő Dzekóéknak nagyon kellene a három pont a felzárkózáshoz, mert a három fordulót követően beszedett ötpontos hátrány elég sok. Izraelben soha sem könnyű nyerni, nem is fog nekik sikerülni.

A nap rangadóját Itáliában vívják: Olaszország a még gólt sem kapott horvát válogatottal meccsel otthon. Antonio Conte legénysége - bár eddigi valamennyi mérkőzését hozta - nem tűnik meggyőzőnek, különösen a csatársor vékonyka olyan kevésbé ismert nevekkel, mint Zaza vagy Pellé. A horvát keret ellenben masszív és erős, a Rakitic, Kovacic, Modric középpályás triót a világ bármelyik csapata elfogadná. Ha már elfogadás, egyik társaságnak se lenne baj egy pontosztozkodás vasárnap.

Válogatott-szelvény:

Fogadok most, mert szerintem se hülyeség a kombó, és érdekel a több mint 34-szeres pénz is!

(Fotó: Europress/AFP)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Mosolyogva tölti az autód a magyar fejlesztésű Voltie

A Fradi fordított, ott van az Európa-liga legjobb 16 csapata között

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
7% Kevesebb mint egy éve
17% 1-3 éve
20% 4-7 éve
13% 8-10 éve
43% +10 éve
Filmek, amiket egy pillantásból felismerünk – Vagy mégsem?
Hirdetés