Úgy kevésbé volt izgalmas a meccs, hogy szinte gólra pontosan megmondtuk, mi lesz az eredmény, de azért érdekes volt látni, hogy jelentkezett be Olaszország akár a végső győzelemre is.

Olaszország zsinórban 28. meccsén maradt veretlen, ebből a legutóbbi kilencen gólt sem kaptak, ami már eleve esélyessé tehette volna őket, ám mégsem beszélt róluk senki. Na de most a Törökország elleni nyitómeccs után annál többet lesz szó Mancini csapatáról.

Az olaszok ugyanis szisztematikusan felőrölték a törököket, akik egy félidő erejéig nagyjából pariban is tudtak lenni a fehérben játszó kékekkel. Aztán viszont Demiral öngóljával megroppantották az ellent Immobiléék, utána meg jött a henger.

Aztán jött az olasz gólvágó, Immobile és bevert egy kipattanót, el is dőlt a meccs.

Insigne insignés tekerése a gólarányt javította, ami egyébként akár fontos is lehet.

Az olaszok magabiztosak és stabilak voltak, nyitómeccshez képest még jól is játszottak. Persze ehhez kellett az, hogy a törökök borzalmasan gyengék voltak.

Európa-bajnokság, A-csoport

Törökország–Olaszország 0–3

Az Eb legdögösebb WAG-jei: az olaszok gólgépének vonzó felesége, Jessica Melena

A hamarosan rajtoló Európa-bajnokság előtt és alatt bemutatjuk az Eb legjobb WAG-jeit, vagyis a tornán szereplő futballisták legcsinosabb barátnőit, feleségeit. Ma az olasz válogatott csatárának, Ciro Immobilének a feleségén, Jessica Melenán a sor.

(Fotó: Mike Hewitt/Getty Images)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

50 éves lett a Rakéta, minden idők legnagyobbja

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
38% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés