3–1-re kikapott az Olympiakosz otthonában az AC Milan, ami azt jelenti, hogy csak harmadik helyen végzett a csoportban.

A Milannak az egygólos vereség is belefért volna, a kettő viszont már nem, hiszen így jobb gólkülönbséggel a görögök jutottak tovább. Az első félidőt lehozta 0–0-ra a Milan, a másodikban aztán a 60. percben Cissé szerzett vezetést az Olympiakosznak, majd Zapata öngóljával már kettővel mentek a görögök, két perccel később Zapata azonban javított, a 2–1 már a Milannak volt jó. Az Olympiakosz azonban tizenegyesből begyötörte a harmadik gólt, így a Betis mellett a görög csapat jutott a kieséses szakaszba.

• Összefoglaló:

A Vidinek nem jött össze a bravúr a Chelsea ellen, de a tisztes helytállás megvolt:

Menhelyről? Tenyésztőtől? Honnan legyen kutyád?