Két hónapja még a húszszorosát is megadták volna, azonban januárban már ez a pénz is ajándék lehet.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Kétségtelen, hogy a Daily Star nem tartozik a legmegbízhatóbb források közé, még akkor sem, ha a Goal átvette a hírt, de nem nélkülözi a logikát a felvetés.

Azt írják, hogy Manchester City januárban ismét megpróbálná leigazolni Lionel Messit, aki továbbra sem túl boldog Barcelonában, cserébe viszont lejár a szerződése 2021 nyarán. Vagyis teljesen ingyen átmehet Angliába.

Persze ezzel számoltak Barcelonában is, amikor marasztalták, abban bízva, hogy addig lesz egy jó csapat, egy életképes projekt. Egyelőre nincs, a City pedig ismét bevágott egy füstbombát a katalánokhoz:

15 millió fontért vinné Messit, hogy mégse ingyen jöjjön el Barcelonából.

null

Manchester City are contemplating offering Barcelona just £15 million to sign Messi in January, reports the Daily Star ?The Argentine is free to leave Camp Nou for nothing at season's end and City hope to land him early for a small fee ? pic.twitter.com/N0RjqcIMZH

Ez aligha fog megtörténni, de az kétségtelen, hogy jól csinálják a manchesteriek.

Augusztusban még egy 300 milliós csomag is terítéken volt:

Úgy tűnik, már megvan, hova igazol Lionel Messi

Egybehangzó információk szerint Lionel Messi hivatalosan is jelezte a Barcelona vezetőségének, hogy elhagyja a katalán klubot.

(Fotó: Mateo Villalba/Quality Sport Images/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott