Már semmi sem a régi?!

Az AS Roma hosszabbításos meccs után kiejtette a Feyenoordot, és bejutott az Európa-liga legjobb négy csapata közé:

Ötgólos meccsen, hosszabbítás után jutott elődöntőbe Mourinho Romája

2022-ben a Konferencialiga döntőjében győzte le a Feyenoordot a Roma, most az Európa-ligában.

A meccs után José Mourinho megkönnyebbülve, már-már euforikus hangulatban nyilatkozott, többek között arról is, hogy miért őszült meg, és hogy már nem ő a legfontosabb. Egy másik edzőnél egy ilyen kijelentés nem lenne extra, de a Special One nem egy másik edző:

„ Most már láthatják, miért őszültem meg. A másik csapat edzője kopasz, én ősz vagyok, 150 meccsem van az európai kupákban, láttam már mindent. (...) Eléggé tapasztalt vagyok, hogy tudjam, milyen munkát végzek, ugyanakkor kiegyensúlyozott is vagyok. Karrieremnek abban a szakaszában vagyok, amikor a játékosok, a szurkolók fontosabbak. Nem én vagyok a legfontosabb. Csak megpróbálok örömet szerezni a szurkolóknak, és segíteni a srácaimnak, hogy fejlődjenek”

– mondta Mourinho, majd előjött a nála gyakori narratívának számító hősiesség:

„Nyerünk vagy nem, de abban biztos voltam, hogy a szurkolók elégedetten mennek haza. Meg vannak a korlátaink, de mindig küzdünk. Mindenki feláldozza magát, és mindent megtesz a csapatért”

– dicsérte játékosait a portugál.

A Roma a négy között egyébként a Bayer Leverkusennel fog játszani.

Ez is érdekelhet:

A Real Madridnál bekövetkezhet, amire nagyon kevesen gondoltak: visszatérhet José Mourinho

A spanyol sajtó arról ír, hogy José Mourinho visszatérhet a Real Madridhoz.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Jude Bellingham és Budapest is főszerepet kap a Topps Chrome UCC kollekciójában

Jön a hoki-vb, ismét a legjobbak ellen bizonyíthat a magyar válogatott

Már szinte pofátlanság, mennyit képesek elkérni a szállásért Budapesten a BL-döntő éjszakáján

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
25% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés