A görögök ellen elért bravúros győzelem után Marco Rossi szövetségi kapitány értékelt: az első félidővel elégedett volt, a másodikban szerinte nagyot küzdöttek a játékosok.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A magyar válogatott a Nemzetek Ligájának második meccsén két óriási góllal verte Görögországot:

Magyarország bombagólokkal győzte le tétmeccsen Görögországot

Mondjuk ki: a magyar válogatott jól játszott!

Rossi kapitány a meccs utáni sajtótájékoztatón természetesen gratulált a játékosoknak, szerinte még javulni kell, de az első félidőben mutatott játékkal elégedett, a második 45 percben meg nagyot küzdöttek a fiúk, aminek végül meg lett az eredménye.

Vérvizsgálatra kellene menjek, mert ennyit még életemben nem idegeskedtem, mint ebben a tíz napban. A futballban mindenki győzelmet vár, ez sokkal fontosabb, mint a jó játék. Amikor jó játékról beszélek, akkor gyorsaságra és egy kicsivel több labdatartásra gondolok.

Nyilatkozta Marco Rossi, aki szerint a következő, görögországi meccsen az első félidőben mutatott futballt kell állandósítani.

Rossinak komoly terve van, már látszik, hogy mit akar játszani a válogatott

Mondjuk ezt jelenleg bemondásra kell elhinnünk, nem mi magunk láttuk.

(nso)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés