A Roy Jones Jr. elleni bemutatómeccs után azt mondta Mike Tyson, mindenképp fog még bokszolni.

Minden idők legfiatalabb nehézsúlyú bokszvilágbajnoka tavaly év végén bemutatómeccset bokszolt a korábbi négy súlycsoportos világbajnok Roy Jones Jr. ellen. Tyson egész jó formában volt, a korához képest jól mozgott, és nem mellesleg egész jól keresett a bunyóval, így nem meglepetés, hogy jön a folyatás.

Létrejön az Evander Holyfield ellen meccs

nyilatkozta most Tyson, aki szerint már csupán néhány részletben kell megegyezniük Holyfield csapatával.

A két legendás bunyós pályafutása során kétszer bokszolt egymás ellen. Az első meccsüket Holyfield TKO-val nyerte, a visszavágón volt a hírhedt Tyson-fülharapás – ezt követően leléptették Mike Tysont.

Hivatalos dátum még nincs, de a pletykák szerint május végén jöhet létre a harmadik bunyó, és minden bizonnyal ez is egy bemutatómeccs lesz, legalábbis papíron.

Nosztalgiázásként itt az első két meccsük összefoglalója:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

5 dolog, amit valószínűleg nem tudtál a Bajnokok Ligája himnuszáról

13 másodperc alatt, egyetlen kőkemény ütéssel KO-zta ellenfelét a nehézsúlyú bokszoló

Borbély Balázs az ETO bajnoki címe után: A mai napot magamra tetováltatom

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
25% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés