Anyagi megszorítások miatt senki sem mozdíthatatlan.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nagyon ritka az, ha egy játékosnak nincs meg az ára, így bizonyos szempontból mondhatjuk azt, hogy mindenki eladó. Azonban az is ritka, ha egy klub nyíltan jelzi, hogy minden játékosa eladó.

Az Olympique Lyon most ezt tette, a francia csapat anyagi megszorításokkal küzd, ezért a klub azt kommunikálta, hogy mindenki eladó és mindenki mehet, ha érkezik megfelelő ajánlat.

A Lyon a transzferszezon előtt azt tűzte ki célnak, hogy legalább 100 millió euró értékben ad el játékosokat, egy héttel az átigazolási piac zárása előtt azonban mindössze 25 millió euró értékben tudott értékesíteni. Eközben igazolásra 134 milliót költött az elmúlt két hónapban az OL.

Közben kopogtatott a Ligue 1 és jelezte, hogy legalább 100 millió értékben kell eladnia a klubnak, ha nem akar megszorításokkal szembenézni. A Lyon tavaly decemberben 300 millió eurót fordított az adósságai törlesztésére.

Ez is érdekelhet:

Callum Styles az Újpesthez igazol?

A 23-szoros magyar válogatott futballista az Újpestben folytathatja.

Ismét a Barcelonán röhög fél Európa

Röhej, hogy mi folyik a katalán klubnál.

(Fotó: Getty Images; via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
20% Franciaország
11% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
21% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés