A horvát aranylabdás és a holland tehetség teljesen kiborult a doppingellenőrök eljárása miatt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Real Madrid 2–1-re legyőzte Amszterdamban az Ajaxot, majd a meccs végén természetesen előbújtak az addig jótékony homályba burkolózó doppingellenőrök.

Ez egy megszokott folyamat, amit persze nem szeretnek a játékosok, de kötelességből teszik a dolgukat. Most azonban a pályán folyamatosan egymás ellen küzdő és belső középpályás, a Real aranylabdása, Luka Modric, és a nyártól a Barcelonába igazoló holland, Frenkie de Jong együtt háborodott fel. Mondhatni kéz a kézben panaszkodtak. Mivel kéz a kézben, vállt vállnak vetve kellett doppingmintát produkálniuk –

egymástól kevesebb mint fél méterre, takarás nélkül kellett pisilniük.

Modric és De Jong is szóvá tette az embertelen körülményeket az ellenőröknek, ám azok hajthatatlanok voltak, addig nem engedték el őket, míg mintát nem produkáltak. Meg tudjuk érteni a két játékost, egy pláza piszoársorán sincsenek rosszabb körülmények.

Hiába focizott jobban az Ajax, a Real Madrid nyert

A Real kivárta a sorát, aztán kíméletlen volt.

(Fotó: Chris Brunskill/Fantasista/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés