Olvasóinkat kérdeztük, milyen eredményt ér el a magyar válogatott Németország ellen. Mutatjuk az eredményt.

Ma este 18 órától Németország ellen lép pályára a magyar válogatott az Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában. Marco Rossi csapata nincs könnyű helyzetben, az eső meccsén kikapott 3–1-re Svájctól, míg a németek meggyőző játékkal, nagyon simán 5–1-re verték Skóciát.

Ennyire pocsék félidővel nem lehet kezdeni, kikapott az Eb-n a magyar válogatott

Egy borzalmas első félidő után feljavult Magyarország, de a ponthoz a mai teljesítmény kevés volt.

Németország rommá verte Skóciát az Európa-bajnokság nyitómeccsén

Remekül kezdődött a 2024-es Európa-bajnokság, elvégre a hazai csapat nyert, ami megalapozza a jó hangulatot, másrészt láthattunk jó pár szép gólt.

A magyar–német-meccs előtt olvasóinkat kérdeztük, hogy szerintük mennyi esélye lesz a magyar válogatottnak a német ellen. A Player.hu mellett a Player.hu Facebook-oldalán tettük fel a kérdést. A weboldalon a szavazók nem voltak túlzottan optimisták, a cikk írásának pillanatában

61 százalék gondolta úgy, hogy kikap Magyarország, 19-19 százalék voksolt az iksz és a győzelem mellett

– ha még nem szavaztál itt teheted meg.

A Facebook-oldalon már szorosabb volt az állás, az ott posztolt emojis szavazás a cikk írásának pillanatában így festett:

134-en szavaztak arra, hogy nyer Rossi csapata, 138 voks jött arra, hogy iksz lesz a végeredmény, 107 pedig arra, hogy a németek nyernek.

A Németország–Magyarország Eb-csoportmeccs tehát ma 18 órától kezdődik, az M4 Sport élőben közvetíti.

A német szövetségi kapitány elmondta, mit vár a magyar válogatottól

A szerdai csoportmeccs előtt nyilatkozott a németek szövetségi kapitánya, Julian Nagelsmann.

Rossi a németek elleni meccs előtt: Sok idióta ül a billentyűzet mögött

Magyarország Németországgal játszik az Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, a meccs előtti sajtótájékoztatón több témát is érintett Marco Rossi szövetségi kapitány.

Melyik az Európa-bajnokság eddigi legszebb gólja?

Lezárult a németországi Európa-bajnokság első fordulója, mutatjuk az első kör legszebb találatait.