Komoly veszteség érte az NB I-et. De persze belterjes a magyar foci, hamarosan új helyen adnak esélyt a tolódásnak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Mezőkövesd a hivatalos oldalán közleményt adott ki:

klubunk a mai napon közös megegyezéssel szerződést bontott Pintér Attila vezetőedzővel.

A Kövesd nyolc meccs után két győzelemmel, két döntetlennel és négy vereséggel a 10. helyen áll az NB I-ben, a vezetőségnek meg ez a 8 pont kevés. Az NSO azt is hallotta, hogy Supka Attila az egyik jelölt a helyére.

Pintér Pinyő az előző idény közben, ősszel tért vissza Mezőkövesdre, Kuttor Attilától a 10. forduló után vette át a csapatot. Akkor az utolsó helyen álltak, végül a 8. helyre felkúsztak és az idény végén szerződést is hosszabbítottak vele.

Ez a hír egyébként az egyik Barcelona-közeli újságíró tweetjének fényében különösen izgalmas:

Nekünk már akkor gyanús lett a közép-európai edző. Ide is másolom a belsős beszélgetést erről, ami még pénteken zajlott. Mintha csak megéreztük volna:

Még több Pintér:

Szikrázó edzőelmék nyilatkozatháborúztak az NB I-ben

Pintér Attila a kulturáltságra tett gúnyos utalást. Igen, ő.

(Fotó: Mezőkövesd Zsóry)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés