Ikszelt a Santiago Bernabéuban a Real Madrid és az Atlético Madrid.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Három héten belül harmadszor játszott egymás ellen a Real Madrid és az Atlético Madrid. A Szuperkupában Ancelotti csapata nyert, a Király-kupában viszont Simeone és játékosai örülhettek. A harmadik meccs, a 23. fordulóban megrendezett bajnoki iksz lett.

Brahim Díaz góljával a 20. percben szerzett vezetést a Real Madrid, az előnyt egészen a 93. percig tartotta a hazai csapat, de a legvégén az Atlético Marcos Llorente fejesével egyenlített.

Összefoglaló:

A bajnokságban így maradt a 10 pont a két csapat között, a Real Madrid két ponttal vezet a Girona előtt, a harmadik nyolcpontos hátrányban a Barcelona, a katalánoktól két pontra lemaradva jön az Atlético Madrid.

A fentebb említett két meccs összefoglalója:

Az Atlético négyet rúgott, hosszabbítás után ejtette ki a Real Madridot

Az előző héten a Real Madrid ejtette ki az Atléticót, most fordult a helyzet.

Nyolcgólos, hosszabbításos meccsen verte a Real Madrid az Atléticót

Az idény egyik legjobb meccsén verte a városi riválist a Real Madrid, ezzel bejutott a Szuperkupa döntőjébe.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés