A Sociedad tíz perc után vezetett a Bernabéuban, de a Real Madrid végül simán behúzott egy előzetesen nehéznek ígérkező meccset.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A BL-indulásért meccselő Real Sociedad ment a listavezető Real Madrid otthonába a La Liga aktuális fordulójában, és került már a meccs elején előnybe, miután Carvajal szabálytalansága után Oyarzabal berúgta a tizenegyest.

A Real azonban még az első félidőben fordított, előbb Eduardo Camavinga távoli lövése akadt be, majd Luka Modric szerzett még egy a franciáénál is nagyobb gólt. A végeredmény végül sima lett, a második félidőben Karim Benzema is berúgott egy tizenegyest, majd negyedik madridiként Marco Asensio is betalált.

Összefoglaló (A videó átkattintás után indul):

A Real Madrid továbbra is magabiztosan vezeti a spanyol ligát, 27 forduló után nyolc pont az előnye a Sevilla előtt.

Szintén spanyol foci:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés