Szalai Ádám a Facebook-oldalán tett közé egy bejegyzést, amelyben mindent megköszön a szurkolóknak. A tőle megszokott emocionális stílusban írt most is, mutatjuk a posztot.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Sziasztok! Szeretnék köszönetet mondani nektek. A rengeteg üzenet, türelem, a bátorítások, kritikák, a hihetetlen szurkolás a stadionban és otthon, hihetetlen. Ez mind kellett ahhoz, hogy átéljem azt, amire mindig vágytam, amit mindig hangoztattam, és ami mindig az álmom volt, hogy ne csak a klubcsapataimban lehessek büszke sportoló, hanem a legfontosabb helyen is: a hazámban.

Majd így folytatja:

Legyünk végre példák a gyerekek számára, ölelkezzünk büszkén a szurkolóinkkal, és olyan hangosan énekeljem a Himnuszt, ahogy csak a torkomon kifér. Hiszek benne, hogy ez csak a kezdet! Ne kelljen ismét évtizedeket várni arra, hogy a focink egy nemzetet hozzon össze és vidáman, felszabadultan ünnepelhessük sikereinket!

 

Mi mindent megteszünk érte, rengeteg munkával! Életem legszebb nyarát segítettetek összehozni, köszönöm, hogy az összes stadionban otthon érezhettem magam, hogy láthattam, mekkora ünneplés van otthon, s most pedig büszkén beszélgethetünk az elmúlt hetekről. Hajrá, Magyarország!

 

Sziasztok! Szeretnék köszönetet mondani nektek ...

Eközben még javában tart az Eb, igaz már nélkülünk. Azért nézed? Fogadsz is? Kéne. Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
23% Hazai
32% Idén egyik sem