A Werder Bremennek lőtt győztes gólja után beszélt a jövőjéről Szoboszlai Dominik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szoboszlai a 96. percben rúgott győztes gólt a Werder ellen, nagyon fontos három pontot szerzett a Leipzig a BL-indulásért jelentő harcban:

Szoboszlai a 96. percben szerzett győztes gólt

A 87. percben még vesztésre állt a Leipzig, de aztán jött a két magyar válogatott játékos.

Néhány hónapja úgy tűnt, hogy Szoboszlai távozására a Lipcséből nem túl sok esély van, a helyzet azonban némiképp megváltozott az elmúlt hetekben, a hírek szerint a Newcastle intenzíven érdeklődik a magyar válogatott csapatkapitánya iránt, 70 milliós átigazolási díjat és 10 millió eurós fizetést is adna az angol csapat Szoboszlaiért, Szoboszlainak:

A Premier League 3. helyezettje 70 millió euróért vinné Szoboszlait

A Premier League és a Bajnokok Ligája erősen csábító lehet.

A Werder elleni meccs után Szoboszlait a jövőjéről kérdezték, és a következőt mondta:

„Még három mérkőzésig biztosan az RB Leipzigben játszom. Szeretnék a Bajnokok Ligájában szerepelni és szeretném megnyerni a kupát másodszor is a Lipcsével. Hogy mi történik a nyár után, majd meglátjuk.”

Egy újságírói kérdésre, hogy biztosan marad-e Lipcsében pedig a következőt válaszolta:

„Nem mondtam ilyet.”

Jelenleg nyilván csak spekulálni lehet, és ez a kétértelmű nyilatkozat meg is adja az alapot ezeknek a spekulációnak.

(Fotó: Getty Images; via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott