A meccs előtt aláírta volna az egy pontot, a lefújás után azonban nem volt teljesen elégedett a csapatkapitány.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Kétgólos előnyt leadva, többek között egy Sallai-kiállítás és egy hosszabbításos ír egyenlítő gól után 2–2-t játszott Írországban a magyar válogatott a világbajnoki selejtező nyitófordulójában:

Ír–magyar: álomkezdés, majd szenvedés és egy pont

A magyar válogatott két góllal vezetett, végül egy pontot szerzett idegenben.

Szoboszlai Dominik csapatkapitány így értékelt az M4 Sportnak lefújás után:

„A meccs elején aláírtam volna a döntetlent, de most sajnos nem tudom azt mondani, hogy örülök neki. Igen, szereztünk egy pontot, de az is fontos, hogy végre megmutattuk megint, hogy tudunk küzdeni, hogy tudunk csapatként mozogni, hogy az első félidőben ilyen játékot tudtunk mutatni.

„Azt gondolom, hogy nagyon jól küzdött a csapat. Tényleg ez a legkellemetlenebb, hogy végigküzdöttük a második félidőt, és a legvégén kaptunk gólt. Ez a legrosszabb, de legalább egy pontot elviszünk innen” 

Marco Rossi nyilatkozata:

Rossi beleállt a játékvezetőbe az írek elleni vb-selejtező után

A magyar szövetségi kapitány nem volt elégedett a játékvezető teljesítményével.

Magyarország egy forduló után egypontos a selejtezőben, kedden Portugáliát fogadja Budapesten a második fordulóban.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
36% Argentína
19% Franciaország
12% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
20% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés