A Svájc elleni vereség után nyilatkozott a magyar válogatott csapatkapitánya.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

3–1-s vereséggel kezdte az Európa-bajnokságot Magyarország Svájc ellen. A magyar csapat az első félidőben nagyon gyengén játszott, a másodikban feljavult, de pontot nem tudott szerezni.

Ennyire pocsék félidővel nem lehet kezdeni, kikapott az Eb-n a magyar válogatott

Egy borzalmas első félidő után feljavult Magyarország, de a ponthoz a mai teljesítmény kevés volt.

A vereség után a csapatkapitány Szoboszlai Dominik a következőt mondta:

„Teljesen más csapat voltunk az első félidőben, mint a másodikban. Ebből a meccsből is tanulunk, nem szabad búslakodni, innen szép a győzelem”

– mondta. Arra a kérdésre, hogy ő személyesen mit tanul a mostani meccsből így válaszolt:

„Nem mehetsz be úgy egy meccsbe, hogy azt hiszed, ajándékba adják a három pontot. Nem véletlen, hogy kijutottunk az Eb-re, de menni kell tovább, elég sok dolgunk van, rajta vagyunk. Nem fogják azt mondani a németek vagy a skótok, hogy tessék, jussatok tovább.”

A második félidőről is kifejtette a véleményét:

„A második félidő jó volt, nem voltunk megijedve, segítettük egymást.”

A magyar válogatott legközelebb szerdán a házigazda Németország ellen lép pályára.

A németek sima győzelemmel kezdték a tornát:

Németország rommá verte Skóciát az Európa-bajnokság nyitómeccsén

Remekül kezdődött a 2024-es Európa-bajnokság, elvégre a hazai csapat nyert, ami megalapozza a jó hangulatot, másrészt láthattunk jó pár szép gólt.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés