Fernandinho és Gabriel Jesus is távozott a Manchester Citytől. Egyik sem meglepetés.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Manchester City csapatkapitánya, Fernandinho már az előző szezon alatt bejelentette, hogy a szezon végén távozik a csapattól. A 37 éves középpályás kilenc szezonon át volt a City futballistája, öt angol bajnoki címet, egy FA-kupát és hat Ligakupát nyert a csapattal.

Fernandinho európai karrierje véget ért, Brazíliában folytatja a pályafutását, kétéves szerződést kötött az Athletico Paranaense csapatával.

A Manchester City másik brazil játékosa, Gabriel Jesus is távozik. Erling Haaland érkezése után eldőlt, hogy Jesusnak nincs maradása a Citynél, egy ideje már arról cikkezett az angol média, hogy az Arsenalnál folytatja.

Ez most már hivatalos, Gabriel Jesus ötéves szerződést kötött az Arsenallal, 52 millió euróért cserébe vált klubot.

Ez is érdekelhet:

C. Ronaldót a Bayern után a Romával és a Chelsea-vel is szóba hozták

Ronaldo a Chelsea-ben?! Vagy ami még meredekebb lenne, a Romában?!

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy párharc már biztosan ismert a foci-vb kieséses szakaszában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott