Valóságos sokkot okozott a szigorú szabályairól híres wimbledoni tenisztornán a meztelenül berohanó pincérnő.

Az izgalmakat és a színvonalat tekintve nem az 1996-os wimbledoni férfi döntő volt minden idők legemlékezetesebbje, hiszen a holland Richard Krajicek három játszmában győzte le az amerikai MaliVai Washingtont. A döntőnek volt azonban egy olyan jelenete, ami a mai napig emlékezetes, és aminek semmi köze nincs a teniszhez. Egy 23 éves a torna helyszínén dolgozó pincérnő, Melissa Johnson majdnem teljesen meztelenül berohant a pályára, ami értelemszerűen elég nagy megdöbbenést keltett. A fiatal meztelenkedő elfutott a játékosok mellett, rájuk mosolygott, majd tett egy kört a stadionban.

„Ez volt a meccs legemlékezetesebb jelenete. Ott voltam a döntőben, nagyon fókuszáltam, és egyszer csak befutott. Felemelte a kötényét, majd rám mosolygott. Aztán azon vettem észre magam, hogy három szettel később már vége a meccsnek”

– emlékezett vissza viccelődve Washington.

Ez is érdekelhet:

Wimbledon – A legnagyobb tenisztorna legikonikusabb sztorijai

Holnap kezdődik a wimbledoni teniszbajnokság, összegyűjtöttük a világ leghíresebb tenisztornájának legendás történeteit.

Legyőzte Djokovicot, de az avokádót sem engedhette meg magának

Ilyen kihívásokkal kell megküzdenie a világ 150. legjobb teniszezőjének.

(Fotó: Getty Images)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Majdnem 19 éves sorozata szakadt meg a Királynak

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés