És közben morgolódik a Barcelona vezetőségének munkája miatt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Xavi egy privát hangüzenetben kritizálta a Barcelona átigazolási politikáját, de mivel ez az internet, ki is szivárgott. Határozottan nem tetszik neki a klubvezetés munkája, akiknek a hibái felnagyítódik attól, hogy közben a Real Madrid ismét nyert egy BL-t.

“A Real Madridnak győztes génje van, a Barcelona pedig elaludt. Már évek óta alszanak, amikor igazolásokról van szó, és azok, akik leigazolják a játékosokat, nem tudják, hogy mit tegyenek. Ennek megvan a következménye.”

Persze igazi barcásként nem ment el Madrid szerencséje mellett sem, amely évek óta ott lebeg a csapat felett a BL-ben.

“A Real Madrid számára minden jól alakult: a sérült játékosok, mint Neymar, Robben vagy Boateng, a játékvezető, a Liverpool legfontosabb játékosa, aki lesérült, a Bayern és a Liverpool kapusa, akik óriásit hibáztak… Úgy néz ki, mint a boszorkányság, de a lényeg az, hogy a Barça elaludt, és úgy tűnik, hogy címeket nyer, de más csapatok viszik haza a Bajnokok Ligája trófeáját.”

Xavi egy ideje már hangoztatja ezt, előbb-utóbb meg is hallják.

(via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Topcsatárok randevúznak – Ezek a meccsek jönnek ma a foci-vb-n

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés