Hősünk úgy gondolta, ha már saját repülőgéppel bír, akkor kicsit megjáratja, és egyúttal megnézi a saját szemével is, mi fán terem a háború.

A hobbipilóta Nagyváradról szállt fel a könnyű repülőgépévével, és a légi irányítás engedélyével átrepült Szatmár megyébe, majd az ukrán határ felé indult. Itt körözött kicsit a halmi határátkelő, valamint Kökényesd felett, amivel

egyrészt a frászt hozta a helyiekre, másrészt a szatmári sajtó szerint – a repülőgépkövető oldalakon elérhető repülési útvonal alapján – megsértette Ukrajna légterét, ami egy háborús konfliktus kellő közepén nem ildomos dolog.

Az külön örvendetes, hogy az ambíciózus út legalább a határ közelében véget ért, és nem vette mondjuk az Ivano-frankivszki terület felé az irányt.

Képünk illusztráció

Szerencsére épségben visszatért Nagyváradra – amit viszont ajánlani tudunk mindenkinek, aki repülőgép, helikopter, repülőautó vagy teleportáló gép birtokában áll: lehetőleg kerülje a háborús övezeteket, és ne sértse meg egyetlen ország légterét sem, kiemelten akkor, ha az háborús offenzíva alatt áll.

Ezek is érdekelhetnek:

Sean Penn Ukrajnában filmezi az orosz inváziót

Ha valakinek esetleg kétségei lettek volna afelől, mennyire tökös az amerikai filmes.

(Forrás: Főtér, Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Kiszámolták, mennyivel drágítja meg a szexet az iráni konfliktus – rosszabbul járunk, mint a benzinkúton?

Egy iPhone-nal vették fel az Artemis–2 legdurvább videóját: így bukik le a Föld a Holdnál

Brutális összeget költene drónokra és dróntechnológiára a Pentagon

A Player kérdése: Te már fizettél elő valakinek a tartalmaira az Onlyfansen?
1% Igen, folyamatosan van előfizetésem.
7% Egy próbát anno tettem.
4% Nem, de tervezem.
87% Esélytelen, hogy előfizessek.