Hydraulic Press Channel Youtube-csatornán rendszeresen törnek-zúznak össze különféle tárgyakat: többek között karácsonyfadísz, iPhone, játékbaba, aranytömb, dinnye és üllő is került már be a prés alá; sőt, Rozsomák adamantium karmaival is meg kellett küzdenie egyszer a félelmetes gépezetnek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

És bár baromi jó nézni, amint teljesen random dolgokat lapíttat szét a finn Lauri Vuohensilta és felesége, Anni a kegyelmet nem ismerő masinával, egy idő után már a mutatvány varázsa is kezd laposodni, és nem csak a prés alá került tárgyak. Így mostanában a két jó értelemben vett őrült gyakran néz újabb kihívások után.

Ezúttal azt tesztelték le, hogy mire megy az emberi csont a hidraulikus préssel – illetve hogy mennyire ellenálló mondjuk a vas- vagy a jégtömbhöz képest.

Spoiler: bár ezt a csatát nem nyertük meg, azért nem vallottunk szégyent. Bár mondjuk azt is szívesen megnéztük volna, hogy az emberi szervezet legkeményebb csontja, az állkapocscsont mire ment volna nyomószilárdság terén.

Ez is érdekelhet:

Íme az óvszeres kísérlet, amiről nem akartál tudni

Ugyanis a konklúziója körülbelül annyira praktikus, mint észak-koreai úton a traffipax.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott