Eddig is sok elvetemült pletykát hallottunk már az iPhone 8-ról, de most a Fast Company olyan hírt szellőztetett meg, amihez képest a Home-gomb eltüntetése vagy a faltól-falig érő kijelző is egészen visszafogottnak tűnik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az üzleti magazin szerint ugyanis a szeptemberben érkező jubileumi iPhone-ról már nem csak a jack-csatlakozó fog hiányozni, hanem

egyáltalán nem lesznek rajta gombok.

Mármint fizikailag. A bekapcsoló gombot és a hangerő gombokat ehelyett érintésérzékeny felületek váltanák le, a mi végül is nem is olyan hajmeresztő elképzelés, mint amilyennek elsőre tűnik.

Az nagyjából biztos, hogy ha valaki, akkor az Apple képes megvalósítani ezt az elképzelést, és az is biztos, hogy Jony Ive-nak (az Apple fődizájnere) tetszene a teljesen gombok nélküli, vagyis az eddiginél is letisztultabb dizájn. Arról nem is beszélve, hogy a telefont is sokkal könnyebb lenne vízállóvá tenni.

Persze ha annyi pénzünk lenne, ahány pletykát eddig az iPhone 8-ról halottunk, akkor már a Kanári-szigeteken töltenénk az örök vakációnkat, szóval mi azért inkább megvárnánk a szeptembert. És tegyük hozzá, hogy ha bejönnek a vadabb pletykák, akkor az Apple-nek ősszel közel sem néhány gomb leépítése lesz a legnagyobb dobása.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés