A Samsung legújabb csúcstelefonjai úgynevezett Infininity-O kijelzővel érkeznek, vagyis az előlapi kamera a képernyő sarkában van "elrejtve". Azaz annyira nincsen elrejtve, de a Samsung most előállt egy igen érdekes megoldással.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az Apple-lel ellentétben nem próbálták meg trükkösen láthatatlanná tenni a kamerát, de miért is kéne, amikor az ott nem is egy lyuk, hanem egy kutyaorr... vagy egy szemgolyó. Vagy egy labda.

A Samsung a Disney és a Pixar karaktereit hívta segítségül, a kreatív hattérképek pedig ingyenesen letölthetők a Samsung saját alkalmazásboltjából, a Galaxy Store-ból. Ezek persze csak a sima S10-zel és az S10e-vel működnek, a két lyukkal érkező S10 Plusszal nem, de a Samsung azt ígéri, hogy hamarosan ahhoz is érkeznek háttérképek. Kíváncsian várjuk.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
20% Franciaország
11% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
21% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés