Spoiler: Magyarország lakosságának felénél is többet.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A PlayStation 5 nagyot ment/megy, annyira, hogy gyakorlatilag hiánycikknek számít – és jobban teszed, ha arra kondicionálod magad, hogy nyárig ez így is marad.

A Sony egyrészt szomorkodhat, hiszen nem képes eleget gyártani belőle, másrészt viszont örülhet, a 2020 utolsó három hónapját bemutató pénzügyi eredményei szerint

novemberi megjelenése óta 4,5 millió PS5-öt sikerült eladnia – ez olyan, mintha Magyaroszágon közel minden második embernek lenne egy ilyen konzolja.

Az Omdia nevű elemző cég szerint ez a szám összhangban van azzal, amire számítottak. Ami pedig a jövőt illeti: 2021 végére 17,8 milliót jósolnak, 2024-ig pedig 63,9 milliót.

És ott van még az is, hogy a PS5 debütálása ellenére 1,4 millió PS4 is elment (ezt 2013 novemberében dobták piacra), vagyis bátran kijelenthető, hogy ez az iparág szárnyalt.

Volt/van ilyen is:

Totális a megőrülés Amerikában, miután egy gyártó elrejtett valamit a müzlisdobozaiban

Valószínűleg ezzel nem számoltak a boltok, és esélyes, hogy a gyártó sem.

(Fotó: PlayStation)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés