Nem olyan régen mutattuk azt az orosz csapatot, akik egy elhasznált Bentley Continental GT-ből elképesztő lánctalpas járművet építettek. Jól mutatna mellette ez a harci Bentayga, aminek most közölték a terveit.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ha úgyis kihalt a motor az olcsón szerzett Continental GT-ben, akkor az oroszok nem féltek szétvágni a Bentley kupéját, hogy fantasztikus lánctalpas járművet építsenek belőle.

Igazi romboló lett az oroszok által épített lánctalpas Bentley

Félelmetes, hogyan megy terepen az Ultratank.

Nem kell ennyire szétszedni a Bentley SUV-jét ahhoz, hogy harci járműnek kinéző terepjárót faragjanak belőle. A spanyol Bengala Automotive Design munkája ez a Bentayga, aminél a luxus helyett a terepképességekre helyezték a hangsúlyt.

A matt színű Bentayga futóművét alaposan megemelték, a kerékjáratokat kiszélesítették, vaskos terepgumikat és brutális rácsokat szereltek fel rá elöl és hátul. A tetőre és az orrára tett LED-es fényszórókkal együtt

rettenthetetlen kinézete lett a Bentley-nek, aminek a tervek szerint készülő 15 példányára bizonyára akad majd vevő, talán éppen az oroszoknál.

Hasonló vevőkörnek épült ez a jármű:

Ez is érdekelhet:

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Csak az utolsó métereken engedte el Schumachert: A Ferrari-botrány, ami megváltoztatta az F1-et

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott