Tizenöt évet pihenhetett egy folyómederben ez az Acura NSX, amit nemrég hirdetett meg egy roncsokkal foglalkozó cég, és ez meg is látszik rajta. Szép munka lesz ebből autót varázsolni, pedig állítólag ez a vevőjének a terve.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Sokunk kedvenc autója az NSX, természetesen az első generáció, amihez fogható sportautó azóta sem nagyon készült. Meg kell becsülni tehát a fennmaradt példányokat, bár az jó kérdés, hogy a most következő NSX-et még autónak lehet-e tekinteni. A döbbenetes állapotára magyarázat, hogy tizenöt évet pihent egy folyó mélyén az Egyesült Államokban.

Egészen véletlenül találtak rá, amikor egy eltűnt személyt kerestek, és ha már kihalászták, meg is hirdették a roncsot.

Nem is az a meglepő, hogy 8500 dollárért sikerült eladni, hanem inkább az, hogy az új tulajdonosa azt tervezi, felújítja és használhatóvá teszi a Honda sportautóját. A képeket elnézve nem kis feladat lesz életre kelteni, mindenesetre drukkolunk.

Ez is érdekelhet:

Itt a vége, másodjára is megszűnt a Honda NSX

Sokat sejtetően nyilatkozott a Honda a folytatásról.

Autósok, akik elfelejtették, hogy az apály után jön a dagály

Ami amúgy nem lenne gond. Ők viszont a vízpartra parkoltak.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Hazai pályán a Red Bull: Itt az Osztrák Nagydíj menetrendje, nehogy lemaradj!

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
22% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés