Helmut Marko szerint komoly kockázatot vállalt Sebastian Vettel az Aston Martinnal.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Vettel az idény végén elhagyja a Ferrarit, és 2021-től már az Aston Martinná alakuló Racing Point versenyzőjeként és Lance Stroll csapattársaként láthatjuk a négyszeres világbajnokot – a német elég komolyan hisz a csapatban:

Vettel szintet ugrott az Aston Martinnál, ahol már nem csak egy sima pilóta

A négyszeres világbajnok így már több dolog miatt is szorít azért, hogy jól menjen a csapatnak.

Felfedezője és korábbi főnöke, a Red Bull-tanácsadó Helmut Marko szerint azonban benne van a pakliban, hogy az Aston Martin csak kihasználja Vettelt:

„Határozottan versenyképes csomagja lesz a csapatnak. Viszont amikor arról hallani, hogy minden fejlesztés Stroll autójára kerül fel, és Pérez csak akkor kapja meg, amikor már három másolat van belőle... Remélem, tisztességesen bánnak majd Sebastiannal.”

Marko szerint a német nem kis kockázatot vállalt az Aston Martinnal, akár még az is benne lehet a pakliban, hogy az új csapat kihasználja őt:

„Vettel elég jól jön az Aston Martin imázsának, és Lance Stroll imidzséhez is sokat tenne hozzá, ha legyőzne egy négyszeres világbajnokot.”

Eközben...

Vettel: Elbuktam

Ennek azonban meg voltak az okai szerinte.

(Forrás: planetf1.com, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Saturészeg autós borította fel az autóját az M3-ason, beszélni is alig tudott

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
19% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés