Sok minden nem derült ki ebből a kevésbé konkrét üzenetből.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Mint ismert, a McLaren hivatalos közleményben tudatta, hogy visszalép a hétvégi Ausztrál Nagydíjtól, miután egyik munkatársuknál kimutatták a koronavírust. Erre most reagált az F1:

Formula 1 on Twitter

Formula 1 and the FIA have have been coordinating with all the relevant authorities on the next steps. Our priority is the safety of the fans, the teams and all personnel at the race.

Vagyis:

„A Formula–1 és az FIA az összes érintett hatósággal egyeztet a következő lépésekről. Az elsődleges szempont a rajongók, a csapatok és a versenyhétvégén dolgozó személyzet biztonsága.”

A szurkolók többsége a futam elhalasztását követeli, de ebből a kevésbé konkrét üzenetből sok minden nem derült ki. Egyelőre tehát úgy áll a dolog, hogy nem fújják le a futamot, de Victoria állam miniszterelnöke szerint ez bármikor megtörténhet. Eközben...

Hamilton megdöbbenve áll az F1 tétlensége előtt

Ő lefújná a szezonnyitó Ausztrál Nagydíjat.

(Fotó: formula1.com)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Saturészeg autós borította fel az autóját az M3-ason, beszélni is alig tudott

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
10% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott