Biztosan egyetértesz velünk abban, hogy jót tett a modellváltás a Panamerának, hiszen míg az első generációra furcsállva nézett mindenki, addig az utódja sokkal kecsesebb lett. De ezt is lehet fokozni, vagy éppen elrontani, attól függ, honnan nézzük.

Ezúttal az orosz TopCarnál döntöttek úgy, hogy még mindig nem elég széles a Panamera, ezért csináltak egy teljes átalakító készletet a karosszériára. Nemcsak szélesebb lett, de a hátsó kilincseket a tanulmányautókon látott darabokkal helyettesítették, amelyek a karosszéria síkjába simulnak. Érdekes megoldás, talán jobb lett volna, ha az elsőt is kicserélik, vagy inkább meghagyják gyárinak hátul.

Ott vannak még a 21 colos kerekek, a hátsó diffúzor és a nagyobb kipufogóvégek, meg persze a szénszálas anyagból készült szárny. De hogy biztosan tudd, Oroszországban jársz, az autóhoz 24 karátos aranyból és krokodilbőrből készült belsőt is kérhetsz. Mi inkább a gyárit kérnénk!

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Itt az új Mazda CX-5 – és pontosan azt tudja, amiért eddig is szerettük

Ha a szöges gumi túl átlagos, a körfűrészlap lehet a megoldás

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
7% Kevesebb mint egy éve
18% 1-3 éve
20% 4-7 éve
12% 8-10 éve
43% +10 éve
Kvíz: mennyit tudsz a pizzákról?
Hirdetés