Már eddig is tudhattad, hogy a BMW az új 8-as Coupéval készül hódítani, és a lenyűgöző tanulmányautó után lassan itt az ideje a szériaváltozat bemutatásának is. Most azt nézheted meg, hogyan teljesítenek az első prototípusok a tesztpályán.

Koncepcióként mindenkit elvarázsolt a BMW új luxuskupéja, idén pedig már a 8-as sorozat végleges változatát ismerheted meg. A német márka mérnökei a premier előtti utolsó simításokat végzik a láthatóan kész autón, ezt pedig meg is mutatják nekünk. Persze a vonalait még álcafólia fedi, de a sportos arányait már így is láthatod, ahogyan a lámpák formájába is bepillantást nyerhetsz.

A Róma melletti négy kilométeres tesztpályán készült videóban pedig azt is meghallgathatod, hogyan szól a 8-as Coupé, amikor éppen keresztben mennek vele a tesztpilóták.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Már 400 ezren használnak autómegosztót Budapesten

Forgalomból kivont autóval, kanyarodósávból, záróvonalon át előzte meg a rendőrautót

Adrian Newey tervezőzseni belebukhat az Aston Martin hitvány szezonkezdésébe

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
18% Igen, nagyon bejött.
33% Igen, de nekem annyira nem adta.
31% Nem láttam, de megnézem.
17% Nem láttam és nem is tervezem.
Hirdetés