Nagyon buta dolgot csináltak. Kétszer.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

„Egy terepjárós csoport haladt éppen a határ felé, amikor a tereléshez érve az átterelt sávot választották” – kezdi az esetleírást a magyarországi gyorsforgalmi utakat üzemeltető Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (MKIF) Facebook-posztja. Utána rájöttek, hogy inkább a pálya menetirány szerinti jobb oldalán kellene haladniuk – bizonyára egy lehajtó miatt –, és ahelyett, hogy a következő csomópontnál korrigáltak volna,

öten közülük inkább megfordultak az autópályán. Aztán még egyszer.

Szerencsére nem történt baleset, de ez ritka nagy baromság volt. Az MKIF felhívja a figyelmet, hogy

  • átlagosan 10 kilométerenként van egy csomópont, ahol biztonságosan és szabályosan vissza lehet fordulni;
  • minden terelés előtt többször is jelzik, hogy egy csomópontot melyik sávból lehet megközelíteni.

Ez is érdekelhet:

Mit tennél, ha este az autópályán nekimennél az előtted fékezőnek? Ő lekapcsolta a lámpáit

Aztán még három percet ült az utasaival az autópálya belső sávjában álló kocsijában.

Rád hogy hat egy autópályaterelés? Ezek az autóstársaink emberkedni kezdtek

Mit számít az életveszély, ha meg kell torolni egy fényszóróvillogást!

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
21% Franciaország
13% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés